Додати
драйву
UA EN

Комфортно

Щоб залишатись собою і почуватися абсолютно комфортно достатньо створити ідеальні умови.

Кожна деталь, від зручного планування квартири до оточення цікавими сусідами, створена, щоб дарувати комфорт. І навіть найменші дрібниці створюють затишок, ніби безліч яскравих кольорів, складаються у барвисту веселку. Це надає відчуття повного задоволення від власного життя

Сучасно

Затишні вулички, яскраві будівлі, прогресивні люди, які тебе розуміють.

Більше не потрібно шукати красиве життя де інде, воно поруч.

Адже твій дім і тут може бути сучасним, а життя наповнене захопливими моментами. Це фундамент твого цікавого майбутнього

Родинно

Тут під яскравими дахами живе безліч яскравих особистостей. Щирі та відкриті світу люди, що обирають сучасне життя і формують краще майбутнє.

Тож ми створили всі умови для їх комфортного співіснування. Тому що коли знаходиш однодумців, людей, які прагнуть того, що і ти – це може стати початком міцної дружби.

Безпечно

Життя таке непередбачуване, але у власному домі ти почуватимешся безпечно і спокійно.

Спокійно за дітей, що граються на майданчику. За коханих, що затемна повертаються додому.

За власну оселю, під час відпусток і свят. Адже затишок, безтурботність та комфорт не можливі без відчуття повної безпеки

Зручно

Твій комфорт не обмежений стінами будинку. Відпочивай, займайся спортом, навчайся, ходи на шопінг, гуляй з дітьми, живи цікаво, адже тут є все для цього.

Цілий світ навколо твоєї оселі: захопливий і різноманітний. Відкрий його для себе, поділись з рідними, запроси друзів і на нудьгу не залишиться часу.

Надзвичайно

Це справді виняткове місце - яскраве і неподібне до інших. Тут комфорт і зручність, продумані до дрібниць, а сучасний підхід не руйнує затишок. Тут живуть прогресивні люди, які цінують традиції теплого сусідства.

Це дім в якому хочеться жити та творити майбутнє, де відчуваєш себе в безпеці і спокійний за тих кого любиш. Дім де хочеться розмальовувати власне життя яскравими фарбами.

Учасники проекту

Девелопер

KAN - девелоперська компанія, заснована 2001 року, очолює групу підприємств-партнерів, що беруть участь у реалізації проектів нерухомості різних масштабів і рівнів складності. На сьогодні KAN Development має успішний досвід системного управління нерухомістю: створення концепцій, проектування, будівництво і експлуатації бізнес-центрів класу «А», ТРЦ, житлових комплексів, багатофункціональних об'єктів та ін.

Серед реалізованих проектів - найбільший в столиці ТРЦ Ocean Plaza, перший в Києві бізнес-центр класу «А +» IQ Business Center, БЦ класу «А» 101 TOWER, офісний центр Senator, БЦ «Домінант» житлові комплекси «Паркове Місто» і «Комфорт Таун», житлові комплекси преміум-класу Diamond Hill, TetrisHall і CentralPark, Академія сучасного Освіти «А +»; ТРК ARENA City, РК ARENA Entertainment.

Фінансова компанія

ТОВ «КУА« ВАЛПРІМ »- компанія з управління фінансовими активами, яка за багато років роботи зарекомендувала себе як високопрофесійна команда фахівців, які працюють в сфері консалтингу та фінансування найбільших і амбітних будівельних проектів в Україні. Співробітники компанії є сертифікованими фахівцями фондового ринку. У портфелі компанії більше десяти реалізованих проектів фінансування будівництва. А ЖК «Комфорт Таун» на сьогодні є найбільшим цілісним житловим проектом в Україні!

Ліцензія №1858 від 17.11.2015 видана Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку України.

Архітектурне бюро

Команда архітекторів, інженерів, практиків і новаторів. АРХІМАТИКА спеціалізується на розробці великих житлових і багатофункціональних комплексів, а також цілих кварталів і районів міської забудови.

Як генпроектувальник компанія виконує архітектурні, інженерні та конструкторські розділи проекту, здійснює управління проектом в цілому, а також супроводжує будівництво до введення в експлуатацію.