Додати
драйву
UA EN

Comfort News

24.03.2020

Зарахування дострокових оплат за курсом 25,5 грн/$!

Шановні клієнти!

Ми щиро піклуємось про Вас. Саме тому для всіх клієнтів, що придбали квартиру в розстрочку до 23.03.2020* року ми надаємо можливість зарахування достроково сплачених коштів за курсом 25,5** гривень за 1 долар. Пропозиція дійсна до 8 травня 2020 року**. Для того, щоб скористатися цією пропозицією необхідно:

- не мати прострочених зобов'язань за договором, в тому числі за фінансовими канікулами минулих періодів;

- сплатити плановий платіж за договором. Плановий платіж - це платіж, до дати оплати якого менше 31-го календарного дня за договором;

- замовити рахунок на суму/або кількість платежів, на які розповсюджується акція, та оплатити його у день замовлення, не змінюючи суми.

Які платежі будуть зараховані за фіксованим курсом:

  • для клієнтів, у яких заключений договір купівлі-продажу цінних паперів, за фіксованим курсом будуть зараховані всі дострокові платежі на суму, що є еквівалентом від 500 доларів (від 12 750 гривень за курсом 25,5** гривень за долар), до планової дати сплати яких більше 30 календарних днів на момент сплати*** рахунку, замовлені одним рахунком і сплачені*** в день замовлення.
  • Для клієнтів, у яких заключений нотаріальний договір, за фіксованим курсом будуть зараховані всі платежі, які сплачені*** як кратні плановому платежу (дострокові платежі з кінця графіку) так і платежі наперед по графіку в повному обсязі за певний місяць/місяці, до планової дати оплати яких більше 30 календарних днів на момент сплати*** рахунку.

На часткову оплату будь-якого платежу за нотаріальним договором фіксований курс не розповсюджується!

*- Пропозиція діє для всіх клієнтів, що придбали квартиру в розстрочку до 23.03.2020!

**- Кінцева дата дії пропозиції та фіксований курс, за яким зараховуються платежі, може бути змінена!

****- Датою сплати рахунку є дата надходження коштів на рахунок продавця.

Більш детальну інформацію та відповіді на запитання Ви зможете отримати у свого менеджера або спеціаліста клієнт сервісу відділу продажів за номерами:

Відділ продажів 0443646464

Клієнт-сервіс 0672093988

Заощаджуй із ЖК «Комфорт Таун».

Назад